Peron Literacki Biblioteki Kraków - warsztaty online

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Biblioteka Kraków zaprasza na kolejne warsztaty literackie w ramach cyklu Peron Literacki. Materiał będzie dostępny w grupie facebookowej Peron Literacki Biblioteki Kraków.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW ON-LINE:

ŚRODA 6 MAJA | GODZ. 18.00
Prowadzący: Karol Ochodek
Podczas warsztatów Karol bazując na własnej twórczości oraz tekstach przesłanych przez uczestników, omówi wybrane aspekty procesu pisania tekstu przeznaczonego do śpiewania, przedstawi interpretacje muzyczne wybranych tekstów oraz opowie o różnych obliczach twórczości poetyckiej.

ŚRODA 20 MAJA | GODZ. 18.00
Prowadzący: Jadwiga Malina
Przybliżenie warsztatu literackiego i doświadczeń prowadzącego. Ulubione utwory prowadzącego i ich znaczenie dla autora. Odpowiedzi na pytania oraz analiza i omawianie nadesłanych utworów i wykonanych zadań.

ŚRODA 3 CZERWCA | GODZ. 18.00
Prowadzący: Michał Piętniewicz
Historia literatury, gatunki literackie, znaczące lektury w historii literatury polskiej i światowej. Przybliżenie warsztatu literackiego i doświadczeń prowadzącego. Odpowiedzi na pytania oraz omawianie nadesłanych utworów.

ŚRODA 17 CZERWCA | GODZ. 18.00
Prowadzący: Lidia Bogaczówna
Kontynuacja wcześniejszych warsztatów w zakresie interpretacji utworów i warsztatu aktorskiego Odpowiedzi na pytania oraz omawianie nadesłanych utworów.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.