Wirtualny spacer po Nowej Hucie - Anna Grochowska

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • Wydarzenie stałe

Anna Grochowska na kartach Literackiego przewodnika po Nowej Hucie proponuje fascynującą podróż po 18. dzielnicy Krakowa. Dziś zabiera nas na wirtualny spacer z wykorzystaniem Google Street View. Zostańcie w domach i chodźcie się przejść.

To będzie nieoczywista wycieczka po modernistycznym osiedlu, na którym zdarzył się cud raportowany do samego Watykanu...

Literacki przewodnik po Nowej Hucie opublikował Ośrodek Kultury Norwida. Patronat nad książką objął Kraków Miasto Literatury UNESCO.
Wraz z Anną Grochowską czytelnik przemierza Nową Hutę w czasie i przestrzeni, tropami ogromnej liczby publikacji. Ich autorzy – wielokrotnie najbardziej uznani polscy literaci – przez wieki pisali o Nowej Hucie i terenach, na których powstała. Autorka zagląda do miejsc zarówno bardzo popularnych, jak i tych szerzej nieznanych czy nawet zapomnianych.

Spacer jest dostępny na stronie: https://www.facebook.com/KrakowMiastoLiteraturyUNESCO/videos/3735267386514797/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.