Kolekcja w kwarantannie

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 31 marca 2020, 00:00 - sobota, 30 maja 2020

Akcją „Kolekcja w kwarantannie” Muzeum Etnograficznego w Krakowie przygotowuje się do stworzenia zbioru przedmiotów, które zaświadczą o sposobach radzenia sobie z dziwną rzeczywistością, w jakiej się znaleźliśmy:
„Wierzymy, że rzeczy pomogą nam w przyszłości opowiedzieć o tym, co teraz przeżywamy. Ponieważ jednak nie możemy obecnie prowadzić aktywnej zbiórki przedmiotów, zapraszamy do dzielenia się swoimi zbiorami w formie online. Wspólnie wybierzemy rzeczy, które mogłyby się znaleźć w zbiorze związanym z czasem zarazy. Te, które wysunęły się na pierwszy plan i te, które wkradły się do naszej codzienności, zmieniając nasze domowe praktyki. Zapraszamy zatem do dzielenia się zdjęciami przedmiotów (także nagraniami dźwiękowymi i filmowymi, dokumentującymi sposoby ich użycia). Do śledzenia powstającej kolekcji, komentowania, zabierania głosu. Marzymy, że Kolekcję w kwarantannie będziemy mogli pokazać w przyszłości na wystawie”.

Do grupy „Kolekcja w kwarantannie” można dołączyć na portalu Facebook.
Możesz także skontaktować się z Muzeum pod adresem: naszezycie@etnomuzeum.eu.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.