The Gentlemen w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 23 maja 2021, 20:00

Koncert przełożony z 15 października 2020 na 23 maja 2021!

Kochani. Mieliśmy się spotkać 15 października podczas koncertu w Krakowie. Byliśmy przekonani, że uda nam się doprowadzić do tego koncertu. Jednak ze względu na kolejny już wzrost zachorowań, a także brak pewności czy z dnia na dzień nie pojawią się kolejne obostrzenia, podjęliśmy decyzję, aby koncert ten przełożyć na wiosnę przyszłego roku. Premierowy koncert #TheGentlemen odbył się 8 marca tego roku w Olszynie. Publiczność w Krakowie miała zobaczyć ten wyjątkowy projekt jako druga. Nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło. Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo przekładamy zatem koncert na 23 maja 2021 roku. Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Wasi #TheGentlemen

The Gentlemen to wydarzenie muzyczne jakiego jeszcze w Polsce nie było. Ze światowym repertuarem złożonym z największych przebojów zmierzą się Tomson, Baron, Mateusz Ziółko, Łukasz Zagrobelny, Marcin Sójka i Tadeusz Seibert. O oprawę muzyczną i unikalną aranżację koncertu zadba OMG! Big Band pod dyrekcją Mikołaja Gąsiewskiego. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu usłyszycie największe aktualne światowe hity, m.in. Imagine Dragons, Maroon 5, Panic! at the Disco. Nie zabraknie jednak wspaniałych evergreenów Steviego Wondera, Michaela Jacksona czy Nirvany!

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.