Opowiedzmy o czasie pandemii

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • Wydarzenie stałe

Muzeum Krakowa zaprasza do tworzenia wspólnej opowieści o czasie pandemii:
„Doświadczamy teraz wszyscy wyjątkowego czasu: zmieniają się nasze warunki pracy, życia rodzinnego, życia towarzyskiego. Stajemy przed wieloma zupełnie nowymi wyzwaniami i problemami, ale też niejednokrotnie odkrywamy w sobie nowe talenty albo znajdujemy czas, by rozwinąć te stare. Często też spotykamy się z niesłychaną serdecznością i solidarnością. Te doświadczenia chcemy zebrać w Muzeum Krakowa, a gdy już minie epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 − pokazać je i zaprosić Was do wspólnej opowieści o tym czasie. Dlatego zwracamy się do Was, krakowian, o wszelkie pamiątki, opowieści, dokumentujące pandemię, które później zostaną wykorzystane w tworzeniu wystawy pt. „A po nocy przychodzi dzień”! Jeżeli malujecie, rysujecie, rzeźbicie bądź tworzycie muzykę i chcielibyście się swoimi działami podzielić z nami − bardzo serdecznie zapraszamy! To, co można przesłać drogą mailową, wysyłajcie już teraz na adres m.zdeb@muzeumkrakowa.pl 
Z kolei wszystko to, co ma charakter materialny, przyjmiemy także, ale dopiero wtedy, kiedy już będziemy mogli ponownie otworzyć nasze Muzeum”.

Na razie sprawdzajcie profil Muzeum na Facebooku. Tam znajdziecie kolejne informacje o projekcie oraz dane, jak, gdzie i kiedy będzie można dostarczać pamiątki z czasu epidemii do Muzeum Krakowa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.