CirqueConnect

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Cotygodniowe wirtualne spotkanie z rozrywką w domu, dostosowane do wszystkich grup wiekowych!

Chcąc pozostać w kontakcie z publicznością podczas izolacji, Cirque du Soleil zaprasza fanów na cotygodniowe 60-minutowe spotkanie online. Cieszmy się jednymi z najbardziej inspirujących momentów światowej sławy spektakli, w nowym centrum treści cyfrowych - Cirque Connect. Cirque Connect jest odpowiedzią na zawieszenie publicznych występów na żywo na całym świecie z powodu walki z koronawirusem (COVID-19) i zapewnia fanom wysokiej jakości rozrywkę w zaciszu własnego domu.

W każdy piątek o 21.00 Cirque Connect zaprezentuje specjalny 60-minutowy program z imponującymi występami ze spektakli Cirque du Soleil AmalunaVOLTA oraz Bazzar. Dzięki tym ekskluzywnym materiałom, Grupa pragnie zaoferować swoim wszystkim fanom, niezależnie od ich wieku, ucieczkę do wymarzonego uniwersum podczas tego bezprecedensowego globalnego kryzysu zdrowotnego. Widzowie zostaną przeniesieni do twórczego, wyimaginowanego świata pełnego cudów i niezwykłych wyczynów bez wychodzenia z domu.

„Misją Cirque du Soleil zawsze było dostarczanie wyjątkowych i inspirujących wrażeń. Nasze programy dają naszym fanom szansę na ucieczkę do fantastycznych, powstałych w wyobraźni światów dzięki wspaniałym historiom i wyjątkowym postaciom” mówi Sheila Morin, dyrektorka ds. Marketingu. „Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek musimy dostarczać zachwytu, chociażby na odległość, prosto do waszych domów.”

Centrum treści cyfrowych Cirque Connect oferuje szereg różnych propozycji multimedialnych Cirque du Soleil. W celu uzyskania informacji na temat treści, odwiedź stronę cirquedusoleil.com/cirqueconnect.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.