Noce Waniliowych Myszy ONLINE: Tajemnica Łasicy (odc. 8)

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 kwietnia 2020, 19:00 - wtorek, 28 kwietnia 2020, 19:00

SZALEŃSTWA NOCY

Teatr Barakah zaprasza na ósmą odsłonę Nocy Waniliowych Myszy – cyklu spektakli kabaretowych, które w krzywym zwierciadle ukazują naszą rzeczywistość i z humorem komentują wydarzenia zarówno lokalne, jak i te krajowe, a nawet… międzynarodowe! Tajemnica Łasicy to opowieść łącząca w sobie elementy kryminału, political fiction i kina przygodowego. Zostaniemy wciągnięci w intrygę, w którą wmieszani są uciśnieni ludzie teatru, książęta znanych polskich rodów oraz przedstawiciele władz najwyższego szczebla. Dowiemy się, jak znikają pieniądze na kulturę, czy artysta jest faktycznie tylko biednym poczciwiną oraz co wspólnego ma KOD z Kodem Leonarda da Vinci… Za muzykę do spektaklu odpowiada piosenkarka i kompozytorka Renata Przemyk. Premiera 27 marca.


-----------
Noce Waniliowych Myszy to spektakle z elementami kabaretu. Artyści Teatru BARAKAH w swym kabarecie komentują wydarzenia z rzeczywistości zarówno lokalnej, jak i tej dalszej – krajowej a nawet międzynarodowej. Słowem, gestem i dźwiękiem drwią ze świata kultury, polityki, religii oraz relacji damsko-męskich. Tytuł kabaretu został zaczerpnięty z jednego z wierszy amerykańskiego pisarza i poety Charlesa Bukowskiego, zamieszczonego w tomie o tym samym tytule wydanym w 2014 roku nakładem Noir Sur Blanc.

LINK DO SPEKTAKLU DOSTĘPNY NA FACEBOOKU!

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.