Macabra Dolorosa on-line

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 28 marca 2020 - wtorek, 31 marca 2020

Muzyczny spektakl oparty na motywach historii Katarzyny W., tekstach z Medei, listach Magdy Goebbels oraz materiałach dotyczących spraw słynnych dzieciobójczyń. Teraz dostępny on-line!

W formie surrealistycznego show nawiązującego do rewii DADA z pierwszej połowy XX wieku, noir kabaretu niemieckiego, w duchu dokonań ekspresjonistycznych opowiedziana zostanie historia przemocy, szaleństwa i upadku człowieka w jego najbardziej intymnej i organicznej sferze - rodzicielstwie; kobiety/matki - w kontekście reżimu, ideologii totalitarnych, choroby i depresji. W spektaklu usłyszeć będzie można (często po raz pierwszy) przetłumaczone na język polski piosenki Nicka Cave'a, The Tiger Lillies, Marilyn Manson, Einsturzende Neubauten, Cinema Strange, The Dresden Dolls, Grinderman i innych, a także autorskie utwory napisane specjalnie na potrzeby przedstawienia.

Rejestracja spektaklu dostępna będzie 28-31 marca. Cały wpływ ze spektaklu przeznaczony zostanie dla najbardziej poszkodowanych w wyniku zamknięcia teatru, czyli bezetatowych aktorów. Po zakupie biletu w wysokości 5 zł, 28 marca otrzymają państwo na meila dostęp do rejestracji spektaklu. Dziękujemy za wsparcie!

 

udostępnij

więcej

  • 5 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.