Konkurs na Najpiękniejsze Drzewko Emausowe

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 4 kwietnia 2020, 12:00

Muzeum Krakowa zaprasza do udziału w Konkursiena Najpiękniejsze Drzewko Emausowe! Gdzie odbędzie się konkurs...? W Internecie!

Wielu z Państwa wyraziłowielki żal na wieść, że tegoroczny Konkurs na Najpiękniejsze Drzewko Emausowe nie odbędzie się, a przecież drzewka życia sprzedawane na Emausie to symbol nadziei, odrodzenia i wiosny. Symbol tak bardzo nam obecnie potrzebny! 
Dlatego słuchając głosów krakowian, wszystkich miłośników rękodzieła oraz fanów Domu Zwierzynieckiego, Muzeum Krakowa postanowiło przenieść Konkurs na Najpiękniejsze Drzewko Emausowe do Internetu.

Jak wziąć udział w konkursie:
1) Korzystając z tego, że wszyscy stosujemy się do hasła #zostanwdomuopowiedzkrakowi prawdopodobnie każdy ma trochę więcej czasu, zabieramy się do pracy i tworzymy w swoich domach drzewko życia. Codziennie na facebookowym profilu Domu Zwierzynieckiego pojawi się dawka wiadomości o tym, skąd się wzięło drzewko życia, jaka jest jego symbolika, jak wyglądało kiedyś, a jak może wyglądać teraz oraz w jaki sposób można je wykonać. Możecie  korzystać z naszych podpowiedzi, ale przede wszystkim użyjcie swojej wyobraźni, kreatywności i talentu!
2) Czas na wykonanie drzewka upływa 4 kwietnia o godzinie 12.00 (tego dnia miał się odbyć konkurs w tradycyjnej formie).  Zróbcie zdjęcie swojej pracy i prześlijcie zdjęcie drzewka, podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem wykonującego na adres:  zwierzyniec@muzeumkrakowa.pl. W tytule maila wpiszcie koniecznie:  "Drzewko na konkurs". Dołączcie również ważne oświadczenie: zgodę na przetwarzanie danych (znajdziecie ją w załączniku nr 1 do Regulaminu ), a jeśli nie macie jeszcze 16 lat, to potrzebna będzie również zgoda waszych opiekunów na udział w konkursie (załącznik nr 2 do Regulaminu).  
3) Ważne! Na zdjęciu nie mogą być widoczne żadne osoby ani zwierzęta, tylko sama praca konkursowa! 
4) Wszystkie przesłane zdjęcia opublikujemy w albumie na Facebooku Domu Zwierzynieckiego, gdzie każdy będzie mógł oddać swój głos na ulubione drzewko.
5) 5 kwietnia o północy (czyli o 0.00) rusza głosowanie! Na wybrane drzewka głosujemy przez lajki, serduszka i inne uśmiechnięte buźki Głosujemy  do Wielkanocy (czyli do 12 kwietnia do godz. 23.59). Następnie głosy zostaną podliczone. 13 kwietnia o godz. 12.00  ogłosimy zwycięzców. Trzy pierwsze miejsca zostaną przez Muzeum nagrodzone. O sposobie odbioru nagród będziemy informować na naszym profilu oraz stronie internetowej.   
6) Po rozstrzygnięciu konkursu wszystkie prace będzie można oglądać na wirtualnej wystawie dostępnej na naszych kanałach internetowych.

Regulamin wraz z załącznikami dostępny na fb Domu Zwierzynieckiego oraz www.muzeumkrakowa.pl

Gotowi do podjęcia wyzwania? Zatemdo dzieła! Do zobaczenia 4 kwietnia online!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.