MCK dostępne w sieci

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • Wydarzenie stałe

Od 12 marca Międzynarodowe Centrum Kultury funkcjonuje w trybie pracy zdalnej. W tym czasie szczególnie gorąco polecamy śledzenie mediów społecznościowych MCK, w których na bieżąco zamieszczane są informacje o nowych ustaleniach związanych z działalnością instytucji. Jednocześnie MCK przybliża w nich swój dorobek oraz plany wystawowe, wydawnicze i edukacyjne, a także publikuje streamingi wydarzeń i dyskusji online.

Zachęcamy do odwiedzania księgarni internetowej MCK, która działa bez zmian. Wydłużeniu może jednak ulec czas oczekiwania na przesyłkę. Wszystkie dokonane zakupy realizowane są w najbliższych dniach w każdy czwartek tygodnia.

Część wydawnictw MCK udostępniona jest dla szerokiego grona odbiorców na otwartych licencjach Creative Commons m.in. w serwisie POLONA i można z nich korzystać bez konieczności wychodzenia z domu. Na podstronie Biblioteki MCK umieszczony jest również zestaw dostępnych on-line źródeł elektronicznych: baz dziedzinowych, czasopism i repozytoriów, które mogą przydać się w pracy naukowej.

Na kanale na YouTube MCK proponuje specjalne filmowe playlisty. Znaleźć tam można zapisy spotkań promocyjnych z autorami wydawnictw, wykładów otwartych Akademii Dziedzictwa, dyskusji w ramach cyklu „Dialog polsko-rosyjski w Międzynarodowym Centrum Kultury” czy wydarzeń tematycznych towarzyszących wystawom prezentowanym w Galerii MCK.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.