Artur Andrus i jego goście [Odwołane]

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 marca 2021, 17:00

Aktualizacja!

Szanowni Państwo!

Informujemy, że koncert Artur Andrus i jego goście w ICE Kraków Congress Centre nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Ze względów organizacyjnych zakupione bilety NIE ZACHOWUJĄ ważności na nowy termin i wszystkie podlegają zwrotom. Prosimy o kontakt z miejscem zakupu, część bileterii dokona zwrotów automatycznie.

Jesteśmy w trakcie ustalania nowej daty wydarzenia, prosimy o chwilę cierpliwości. Będziemy Państwa informować jak tylko ruszy sprzedaż biletów na nowy termin. Bilety ze starą datą nie będę honorowane podczas wejścia, nie ma też możliwości ich wymiany. Dziękujemy za zrozumienie i mamy nadzieję, że w jak największym gronie spotkamy się w nowym terminie!

Organizator wydarzenia
Redakcja Artystyczna Live Concert

---

Podczas recitalu kabaretowego Artura Andrusa usłyszymy znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Artur Andrus zaprosił do współpracy także kilku znakomitych gości. Na scenie wspólnie z artystą wystąpią: Joanna Kołaczkowska, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach.
Część utworów zostanie zaprezentowana w zupełnie nowych aranżacjach. Artur Andrus pojawi się bowiem na scenie w towarzystwie orkiestry smyczkowej pod batutą Andrzeja Borzyma jr. Nowe opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry.
Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami i anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać!

Arturowi Andrusowi towarzyszy zespół w składzie:
Wojciech Stec – gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja
Piotr Wrombel – fortepian

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.