9. Krakowski Festiwal Komiksu

Festiwale literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 3 kwietnia 2020 - niedziela, 5 kwietnia 2020

UWAGA!!! Wydarzenie odwołane!

Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe, Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie zapraszają na 9. edycję Krakowskiego Festiwalu Komiksu.

W programie: spotkania autorskie z gośćmi z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, wykłady oraz warsztaty komiksowe dla dzieci i młodzieży, a także pokaz filmów animowanych, pokaz cosplay i pokaz budowania z klocków Lego. Festiwal uświetnią wystawy oryginalnych plansz komiksowych.

Nie zabraknie także komiksowej giełdy, na której - jak co roku - będzie można kupić najciekawsze polskie i zagraniczne komiksy. Wydawcy przygotowują na festiwal komiksowe premiery, a my zapraszamy ich autorów. Będzie okazja do zdobycia autografów i rysunków od Waszych ulubionych twórców.

Przez cały marzec będziemy ujawniać gości i atrakcje festiwalowe. Zaglądajcie na wydarzenie!

/mat. organizatora/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.