Spotkanie z Elżbietą Jachymczak wokół książki „69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet”

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 31 marca 2020, 18:00

Stowarzyszenie Dziennikarzy RP i Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką” przy Bibliotece Kraków zapraszają na promocję książki Elżbiety Jachymczak 69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet.

Elżbieta Jachymczak - dziennikarka ekonomiczna, bankowiec, szkoleniowiec z pasją. Uwielbia dzielić się wiedzą z tymi, którzy jej potrzebują. Od ponad 14 lat związana z polską bankowością, dziennikarstwem oraz edukacją. Wolontariuszka Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL. #KobietaKrakowa w projekcie o tej samej nazwie organizowanym przez Fundację Miasta Kobiet, a cyferki i wystąpienia publiczne ma we krwi.

69 biznesowych porad dla przedsiębiorczych kobiet to poradnik dla każdej kobiety. Bycie przedsiębiorczą oznacza zorganizowaną - w pracy, w domu, w życiu. Książka jest odpowiedzią na społeczny głos kobiet. To one stały się inspiracją do jej napisania. Książka jest zbiorem 14 wywiadów z kobietami sukcesu.

„Określona część przychodu ze sprzedaży książki zostanie przekazana na cel charytatywny. Osobą, która będzie odbiorcą tej pomocy społecznej jest Angelika Chrapkiewicz-Gądek. Angelika jest prelegentką, autorką książki Zdobądź swój szczyt (www.TwojSzczyt.pl). Angelika choruje od trzeciego roku życia na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Jej leczenie jest bardzo kosztowne. Dlatego podjęłam decyzję o wsparciu tej wyjątkowej kobiety inspirującej”.

Patroni:
Prezydent Miasta Krakowa
Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej
Biblioteka Kraków
Syndykat Dziennikarzy Polskich
Redakcja Miasto Kobiet
Fundacja Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Warszawski Instytut Bankowości
Bankowy Ośrodek Doskonalenia i Edukacji w Poznaniu
Magazyn Law Bussines Quality

Patronat medialny:
Patronat Medialny:portal Magiczny Kraków www.krakow.pl

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.