KOMUNIKAT! Kurs rysunku i malarstwa dla Seniorów

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Krakowskie Forum Kultury, Kluby Olsza, Malwa, Strych, Kazimierz oraz Piwnica pod Baranami odwołują wszystkie zajęcia i wydarzenia do odwołania z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę ze sztuką lub miały już wcześniej kontakt z pędzlem i rysikiem. Podczas zajęć prowadząca, dr hab. Marta Makarczuk (ASP) stopniowo wprowadza uczestników w arkana sztuki, a bardziej zaawansowanym umożliwia rozwój. Indywidualny tok zajęć pozwala odnaleźć swoje miejsce każdemu artyście. W grupie początkującej uczestnicy pracują z martwą naturą, a w grupie średnio zaawansowanej wyzwaniem jest również portret i praca z żywym modelem.

Prowadząca: dr hab. Marta Makarczuk – w 2006 roku obroniła dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego oraz aneks rysunkowy w pracowni prof. Jacka Gaja.

Czas trwania: marzec – czerwiec 2020, poniedziałki
14.15 – 16.15 Grupa początkująca (martwa natura)
12.00 – 14.00 Grupa średnio zaawansowana (martwa natura i portret – praca z żywym modelem)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.