KOMUNIKAT! Kurs obsługi komputera i internetu dla Seniorów

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Krakowskie Forum Kultury, Kluby Olsza, Malwa, Strych, Kazimierz oraz Piwnica pod Baranami odwołują wszystkie zajęcia i wydarzenia aż do odwołania z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pragną oswoić się z komputerem, a także chcą rozpocząć korzystanie z sieci Internet. Dużym plusem jest skromna, czteroosobowa grupa. Pozwoli to na indywidualną pracę z komputerem. Podczas zajęć stopniowo będziemy zdobywać zarówno wiedzę, jak i umiejętności. Spędzony na kursie czas pokaże, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”, a współczesne technologie ułatwiają życie i są oknem na świat, nie utrudnieniem.

Prowadzący: Piotr Filipowski – realizator w Krakowskim Forum Kultury, magister historii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Seniorami oraz osobami z niepełnosprawnościami. Współtwórca i koordynator projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.