1. Krakowska Mikrowyprawa w Naturę: Las Wolski

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 marca 2020, 10:30

Fundacja Dzieci w Naturę zapraszają rodziny, dużych i małych odkrywców natury na Mikrowyprawę w Naturę - eksplorację dzikiej przyrody Krakowa w niedzielę 1 marca 2020.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO:
Tym razem ekspedycja do lasu niemal w sercu Krakowa - dzikiej "puszczy" wokół krakowskiego ZOO
Wspólnie sprawdzimy 'co' i 'kto' kryje się w miejskim lesie, powspinamy się na górki, zaglądniemy do martwych kłód drewna i poszukamy oznak wiosny.

Będzie czas na dużo radości, swobodnej zabawy, poznawanie lasu, martwe drewno, błoto i dzikie zwierzęta, trochę wiedzy i przyrodniczych ciekawostek. A przede wszystkim wspólne bycie w przyrodzie miasta i jej bezpośrednie doświadczanie, w którym będziemy Wam towarzyszyć i odkrywać jej niezwykłości. Nasze mikrowyprawy to też solidna dawka witaminy "N", której tak bardzo potrzebujemy teraz dla zdrowia naszego i dzieci.

Uczestnicy wrócą nie tylko zachwyceni, ale także z odpowiednią dawką tlenu - tak potrzebnego dla naszego mózgu, a dzieci wybiegane i wypoczęte przed całym tygodniem.

Dobrze być przygotowanym na wiosenne warunki i swobodną zabawę dzieciaków - tzn. mieć ze sobą wodę do picia, zaopatrzyć się w wygodne i nie przemakalne ubranie oraz mieć ze sobą strój na przebranie :). W razie bardzo złych warunków atmosferycznych (ulewa, wichura) zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia i przeprowadzenia go w innym terminie. Wówczas na nowo będziemy zbierać zapisy.

PIKNIK: po zakończeniu spaceru przez naszą Fundację zapraszamy Was na wspólny eko-poczęstunek. My coś przygotujemy (nie zabraknie kultowego barszczu do picia), ale zachęcamy do przynoszenia własnych przekąsek, którymi można się dzielić (za granicą takie coś nazywają co-sharing).

ZAPISY: mamy ograniczoną ilość miejsc - zapisy przyjmujemy WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/ES3R5fBKqCcN4yVx5

udostępnij

więcej

  • 2527823197485537
  • osoba dorosła: 40 zł od osoby, rodzina 2 osobowa (2 dorosłych, lub dorosły z dzieckiem): 75 zł, rodzina 3 osobowa (2+1 lub 1+2): 110 zł za rodzinę, rodzina 4 osobowa (2+2 lub 1+3): 135 zł za rodzinę, rodzina 5 os i więcej (karta dużej rodziny): 150 zł za rodzinę, dzieci poniżej 3 r.ż. - bezpłatnie
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.