PortreTy. UchwycOne

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 22 lutego 2020, 18:00

Spektakl taneczny z cyklu STW Młodzi Tańczą.

Tancerki o różnych charakterach, pełne emocji, wypełniające przestrzeń swoją energią i ruchem. Taniec, którego nie jesteśmy w stanie zatrzymać, złapać i schować na później. Tak jak dni, które mijają. Emocje, które się zmieniają. Tak ONE nie trwają takie same - emocje, osobowości, ONE…Uchwycone jednak, na ten ułamek sekundy. Ich Portret. Ta chwila zamknięta w fotografii niczym ważne dla nas wydarzenia, które jak obrazy zostają na zawsze w naszej pamięci. Jakie są ONE? Co czują? Co lubią? Jakie chcą być? Jakimi widzisz je TY?

Przyglądają się sobie uważnie, starając się pokochać siebie, zaakceptować. Dążą do ideału. Młode, piękne, pełne energii, biegnące za marzeniami romantyczki, troskliwe, szczere, kruche, zbuntowane, kobiece, ambitne, zestresowane, szalone, silne - MŁODE KOBIETY. Wszystkie staja przed tym samym wyzwaniem jakim jest życie. Każda z osobna, i wszystkie razem, gotowe by znaleźć w sobie siłę i sposób na spełnianie marzeń. Siłę, którą się dzielą, gdyż zawsze mogą na sobie polegać - ONE.

„Miała rację - nigdy nie wyglądała ładnie. Wyglądała jak dzieło sztuki, a sztuka nie może być po prostu ładna: sztuka ma wywoływać emocje.”

“Eleonora & Park” Rainbow Rowell

Koncept i reżyseria: Bernadetta Zwierowska-Kornaś
Choreografia: Bernadetta Zwierowska-Kornaś, Anna Sufryda, zespół
Tańczą: grupy tańca współczesnego Centrum Sztuki Tańca pod opieką Bernadetty Zwierowskiej-Kornaś
Muzyka: kolaż muzyczny (Hans Zimmer, CLANN, QUANTIC, Petit Biscuit, repticulus|senking)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.