TERMIN PRZENIESIONY 17. Krakowski Półmaraton Marzanny

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 22 marca 2020, 11:00

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo organizatorzy przenieśli termin 17. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny na 30.08.2020r.

Wielkimi krokami zbliża się kalendarzowa wiosna. Ponad trzy i pół tysiąca biegaczy przywita ją w atmosferze sportowej rywalizacji podczas 17. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny. Sygnał startowy rozlegnie się 22 marca przy alei 3 Maja, po czym uczestnicy przemierzą trasę wytyczoną wzdłuż brzegów Wisły i powrócą na Błonia. Akcji promującej bieganie oraz Kraków jako miasto przyjazne sportowcom towarzyszy rozgrywający się tego samego dnia charytatywny 6. Krakowski Bieg z Dystansem „Dla małych serc”. Początek tej trasy, liczącej 10 kilometrów znajdzie się na bulwarze Czerwieńskim.

Szczegółowe informacje na temat zapisów oraz regulamin biegu znajdują się na stronie: https://www.polmaratonmarzanny.pl/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.