Recykling ART day 2 - przed zakupem zapoznaj się z tym co masz!

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 29 lutego 2020, 11:00

PROGRAM:

11.00-13.00 Upcyklingowa biżuteria z tkanin. Zrób zamiast kupować – warsztat dla kobiet, które kochają piękne rzeczy, lubią się wyróżniać i nie boją się twórczej zabawy. Resztki tapicerek, próbki tkanin, ścinki używanej odzieży to wszystko posłuży do stworzenia wyjątkowych kolczyków. Warsztat poprowadzi Paulina Maciaszek, hafciarka i pasjonatka rękodzieła.

11.00-13.00 Torby wielorazowe z eko przekazem – warsztaty rodzinne – bawełniana torba na zakupy to już nie tylko modny „eco” gadżet, ale nasza codzienność. Nie jesteśmy jednak skazani na nudę, ozdobienie własnej bawełnianej torby nie trwa długo a przy tym jest świetną zabawą! Zapraszamy do wspólnego tworzenia szablonów, wzorów, haseł i motywów. Warsztaty poprowadzi Marta Kozłowska, graficzka i artystka.

11.00-12.00 Śmiecio-zabawki – warsztaty dla dzieci – Używając śmieci i przedmiotów ogólnodostępnych w domu i na podwórku, stworzymy zabawki, które jednocześnie pokażą dzieciom, jak działa świat. Zapraszamy dzieci od 6 r.ż. Warsztaty poprowadzi duet Katka Szczęśniak i Gosia Hajto, prowadzące warsztaty pt. Mała ARTzona - Kreatywny Recykling.

12.00-14.00 Drugie życie rolki – warsztaty dla dzieci – rolka po papierze może być wszystkim! Mamy dla was kilka nowych i nietypowych zastosowań rolki po papierze. Zapraszamy do wspólnego tworzenia dzieci od 5 r.ż. Warsztaty poprowadzą wolontariusze Ekipy Dobra.

13.00-15.00 Firanowe worki na zakupy – przeciętny Polak zużywa na zakupach około 400 jednorazowych foliówek w miesiącu. Zachęcając Was do zmiany tych złych nawyków zapraszamy na warsztat, na którym wspólnie uszyjemy worki wielokrotnego użytku z firanek i ażurowych materiałów. Worki są przewiewne, widać co jest w środku podczas ważenia w sklepie, wygodnie się zamykają i co najważniejsze są ekologiczne. Warsztat poprowadzi Gosia Grodzka, twórczyni marki Maruna. Warsztat dla młodzieży od 16 lat i osób dorosłych.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.