DKF Rozpięci: „Biały, biały dzień” i spotkanie

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 3 marca 2020, 20:00

DKF Rozpięci i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zapraszają na przepremierowy pokaz filmu „Biały, biały dzień” i spotkanie z psycholożką i terapeutką Anettą Mackiewicz.

„W biały, biały dzień, gdy nieba nie można odróżnić od ziemi, zmarli mogą mówić do tych, którzy wciąż żyją” – głosi islandzkie powiedzenie. W taki też dzień spada w przepaść rozpędzonym samochodem, ginie żona byłego szefa policji. Mimo żałoby stara się on zacząć wszystko od nowa i odpowiedzieć sobie na pytanie, kim teraz jest? Pewnego dnia odkrywa tajemnicę, która pierwszy raz od dawna wzbudzi w nim silne emocje. Od tej pory zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się prawdy o ich wspólnej przeszłości. W biały, biały dzień to osnuta islandzką mgłą historia żalu, zemsty i bezwarunkowej miłości.  

DKF Rozpięci jest członkiem Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych, a jego działalność współfinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej w ramach programu wspierania klubów filmowych.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.