Ośmiogodzinny Maraton Komiksowy

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 14 marca 2020, 11:00

Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe i TuKomiks zapraszają na Ośmiogodzinny Maraton Komiksowy! Sprawa jest prosta: przez 8 godziny mamy za zadanie narysować 8 stron komiksu na podany temat. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rysowników, scenarzystów, par rysownik-scenarzysta i grup. Po maratonie powstanie ZIN komiksowy, w którym opublikujemy skończone komiksy uczestników.

W sobotę o godzinie 11.00 zostanie podany temat, który  będzie punktem wyjścia do stworzenia ośmiostronnicowego komiksu. To od rysownika tak naprawdę zależy, jaki komiks stworzy i jakie środki artystyczne dobierze. Dozwolone są praca w grupie, jak i praca w pojedynkę. Osoby chcące dołączyć do maratonu, a mające problemy z dojazdem, mogą pracować zdalnie z domu, udzielając się na stronie wydarzenia. Zapraszamy zatem rysowników i scenarzystów, początkujących i hardcorowych komiksiarzy, uczniów z mistrzami, oraz pasjonatów jak i mniej zainteresowanych tym tematem, ale zaciekawionych ludzi.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.