ODWOŁANY! Krzysztof Daukszewicz – Najnowszy program satyryczny

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 19:30

 

Szanowni Państwo, 

w związku z brakiem możliwych terminów na przeniesienie programu satyrycznego Krzysztofa Daukszewicza w Teatrze Variete, który miał się odbyć w dniu 6 kwietnia br, nie chcąc przedłużać sytuacji bez podania nowego terminu, zdecydowaliśmy o odwołaniu tego wydarzenia. Jednocześnie informujemy, że program odbędzie się w innym miejscu, o czym poinformujemy Państwa, gdy tylko jego termin będzie znany. Prosimy o śledzenie komunikatów w miejscach, w których były sprzedawane bilety na poprzedni termin. Zwroty należności za zakupione bilety będą odbywały się w miejscach ich zakupu.


Z wyrazami szacunku,

Agencja Artystyczna EMB 

***

Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrowie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

/materiały organizatora/

udostępnij

więcej

  • 75 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.