PRZEŁOŻONY! Krzysztof Daukszewicz – Najnowszy program satyryczny

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 19:30

Szanowni Państwo,

ze względu na sytuację w kraju oraz brak możliwości podania, w obecnej chwili, nowej daty koncertu Krzysztofa Daukszewicza, informujemy, iż nowa data tego wydarzenia zostanie podana do końca maja 2020. Bardzo prosimy widzów o cierpliwość. Wszelkich informacji na ten temat udziela organizator koncertu, pod nr tel. 660 860 777 lub mailem: biuro.agencjaemb@gmail.com.

Z wyrazami szacunku: Agencja Artystyczna EMB

***

Najnowszy, dwugodzinny, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza.

Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrowie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

/materiały organizatora/

udostępnij

więcej

  • 75 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.