ONLINE! Miesiąc Fotografii w Krakowie 2020

Festiwale sztuk wizualnych

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 21 maja 2020 - piątek, 31 lipca 2020

Komunikat oraganizatorów Miesiąca Fotografii w Krakowie 2020:

Drodzy Przyjaciele Miesiąca Fotografii! Ze względu na epidemię COVID-19 oraz nowe wytyczne władz państwowych i samorządowych, chcieliśmy Was poinformować, że nie odwołujemy 18. edycji festiwalu, ale będzie to najdłuższy i najbardziej innowacyjny Miesiąc w historii! Co to oznacza w praktyce?

  • Wypracowujemy aktualnie nową formułę festiwalu, w której większość wydarzeń, takich jak wykłady, spotkania i oprowadzania odbędzie się w sferze online. Praca nad tym to dla nas niezwykle ekscytujące wyzwanie! Pierwsze efekty i nowy harmonogram ogłosimy wkrótce.
  • W aktualnej sytuacji nic nie jest pewne, ale zrobimy co w naszej mocy, żeby wystartować punktualnie 21.05 – na ten dzień planujemy pierwsze relacje i spotkania online – Save the Date!
  • Przesuniemy w czasie i wydłużymy wystawy – o kilka, a jeśli zajdzie taka konieczność nawet kilkanaście tygodni. O nowych datach ich dostępności poinformujemy Was niezwłocznie po ustaleniu szczegółów z instytucjami partnerskimi. Oczywiście nastąpi to w momencie, w którym sytuacja w kraju będzie już bezpieczna.

Zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich – artystów, kuratorów, publiczności, organizatorów, sympatyków – jest najważniejsze, ale kiedy wreszcie minie zagrożenie i możliwe będzie spotykanie się „na żywo”, zaprosimy Was do Krakowa na wspólny toast. Jeśli nie w maju to w czerwcu, jeśli nie w czerwcu to w lipcu…
Tymczasem namawiamy Was do pozostania w domach w trosce o bezpieczeństwo Wasze i innych. Trzymajcie się zdrowo, obserwujcie nasz profil i stosujcie do najnowszych zaleceń rządowych!
Do usłyszenia/zobaczenia 21.05 – online!

Zespół Miesiąca Fotografii w Krakowie 2020

 

 

 

 

 

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.