23. Cyrkowa Sobota

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 lutego 2020, 10:00

Dzień Zakochanych… w Cyrku, czyli warsztaty cyrkowe dla małych i dużych.

Czy wiecie, że 15 lutego (czyli dzień po Dniu Zakochanych) obchodzony jest Dzień Zakochanych w Cyrku? Święto znane było już w średniowieczu, kiedy to hucznie świętowali je kuglarze występujący na dworach i ulicach miast i miasteczek w całej Europie (i nie tylko!). Już wtedy artyści pałający się sztuką cyrkową zwykli życzyć sobie: „Gdy ci smutno - nie szlochaj, tylko w cyrku się zakochaj”. Te życzenia trafiły na stałe do wielkiego kanonu starocyrkowych przysłów. Dlatego życzymy Wam wiele miłości w życiu – również do cyrku. Okazja do zakochania się w sztuce cyrkowej nadarzy się podczas 23. Cyrkowej Soboty! Znów spotkajmy się w Klubie 303, gdzie wraz z naszymi instruktorami będziecie mogli balansować, podrzucać, kręcić, upuszczać i - przede wszystkim - dobrze się bawić! W programie spotkań są cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych (z nastawieniem na początkujących). Propozycja skierowana jest do każdej grupy wiekowej. Nie ważne czy masz lat 5, czy 95, przyjdź i spróbuj swoich sił! Spędź sobotni poranek z cyrkiem!
Plan zajęć:
– od 10.00 do 11.30 "DOROŚLI" (os. powyżej 12 lat, lub z umiejętnościami cyrkowymi)
– od 11.30 do 13.00 "DZIECI+RODZICE" (od 5 do 12 lat) – do zajęć zapraszamy również rodziców!
Osoby dorosłe mogą zostać po godz. 11.30 i nadal trenować, jednak bez opieki instruktora, a w przypadku grupy dla dzieci – do zabawy zapraszamy również rodziców!

UWAGA BARDZO WAŻNE: Prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia na zmianę (dotyczy zarówno dzieci jak i dorosłych) – nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach w niezmienianym obuwiu lub w skarpetkach!awy zapraszamy również rodziców!

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.