Kolędy do nieba – koncert charytatywny

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 26 stycznia 2020, 13:30

„VI charytatywny koncert Kolędy do nieba dla Szpitala w Prokocimiu pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Profesora Jacka Majchrowskiego, Jego Ekscelencji Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego i Dyrektora Instytutu Pediatrii Collegium Medicum UJ Profesora Janusza Skalskiego.

Jolanta Janus Ars et Artificem – autorka oraz inicjatorka projektu Koncertu oraz Profesor Janusz Skalski i Fundacja Wyspy Szczęśliwe Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową w trosce o dzieci chore na nowotwory podjęli inicjatywę związaną z organizacją kolejnego koncertu Kolędy Do nieba tym razem dla Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala w Prokocimiu.

Koncert odbędzie się 26 stycznia w niedzielę o godzinie 13.30. Dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na pilne potrzeby doposażenia Kliniki Szpitala w Prokocimiu. Z funduszy zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt do ratowania życia chorym dzieciom.

W koncercie wezmą udział gwiazdy krakowskiej sceny muzycznej: Renata Żełobowska-Orzechowska, Tamara Kalinowska, Leszek Długosz, Mariusz Pędziałek, Marek Michalak i gość specjalny – Edyta Piasecka, wybitna solistka Opery Narodowej w Warszawie i Sławomir Naborczyk, znakomity tenor – z towarzyszeniem orkiestry Krakowskiej Młodej Filharmonii pod dyrekcją Tomasza Chmiela.

Koncert poprowadzą jak co roku Jolanta Janus i Profesor Janusz Skalski.

Organizatorami koncertu są: Jolanta Janus Ars et Artificem oraz Fundacja Wyspy Szczęśliwe Na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny (kwesta w czasie koncertu)
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.