Królowa Śniegu

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 stycznia 2020, 12:00

Radio Kraków i Teatr Bagatela zapraszają w emocjonującą podróż do świata baśni i świata radia – teatru wyobraźni. Słuchowisko „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela, to rozpisana na role, znakomicie przeczytana i zaśpiewana adaptacja baśni H.Ch. Andersena.

Historia wyprawy dzielnej Kasi na ratunek bratu porwanemu przez złą Królową Śniegu zaprezentowana przez krakowskich aktorów, wzbogacona zostanie piosenkami i wykonywaną na żywo muzyką. Dobro – jak przystało na baśń – zwycięży, ale żeby zatriumfowało, bohaterowie muszą pokonać własne słabości, wiele trudności, wykazać się charakterem i samodzielnością...

Premiera słuchowiska w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków w sobotę 25 stycznia o godz. 12.00 (zaproszenia na antenie).

Występują:
Magdalena Walach (Królowa Śniegu), Kamila Bestry (Kasia), Kosma Szyman (Kaj), Urszula Grabowska (Babunia / Rozbójnica), Natalia Bielecka (Mała Rozbójniczka / Królewna – AST), Piotr Różański (Bajkopisarz), Marek Bogucki (Pan Radca), Krzysztof Cybulski (Królewicz / Wrona / Kruk / Zawieja/Rozbójnik – AST), Marcin Kobierski (Król/ Renifer/Rozbójnik).

Adaptacja - Eugeniusz Szwarc
Reżyseria - Wojciech Leonowicz / Reżyseria radiowa – Ewa Ziembla
Realizacja radiowa – Wojciech Gruszka
Muzyka - Artur Sędzielarz
Projekcje - Marek Oleniacz
Opieka redakcyjna - Justyna Nowicka

udostępnij

więcej

  • 2528844597398673
  • Zaproszenia na premierę słuchowiska dostępne na antenie Radia Kraków.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.