Baranki w Pieluchach: „Kraina miodu”

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 stycznia 2020, 11:00

16 stycznia o godzinie 11.00 w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na poruszający film dokumentalny Kraina miodu - jeden z tegorocznych oscarowych faworytów, portretujący przemijającą rzeczywistość i subtelnie zwracający uwagę na problem ludzkiej chciwości.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

O filmie:

KRAINA MIODU | HONEYLAND
reż. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Macedonia 2019, 87’
50-letnia Hatidze mieszka ze schorowaną matką w górskiej wiosce gdzieś w Bałkanach. Nie mają dostępu do prądu ani bieżącej wody. Kobieta utrzymuje się z produkcji miodu. Nie wykorzystuje jednak pszczół, respektując przyrodę i zasadę „połowa dla mnie, połowa dla was”. Pewnego dnia do jej okolicy wprowadza się wielodzietna rodzina. Nowi sąsiedzi również zaczynają hodować pszczoły, ale szacunek zastępuje twardy biznes i maksymalna eksploatacja. Czy Hatidze uda się zmienić ich podejście? Tym bardziej, że jeden z chłopców jest wyraźnie pod jej wrażeniem…

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul.Kościelna 3).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.