Formidable! Aznavour w Kinie Kijów

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 30 maja 2020, 20:00

WYDARZENIE ODWOŁANE

Formidable! Aznavour w Polsce! Zapraszamy na niezwykły spektakl muzyczny przygotowany w hołdzie wybitnemu francuskiemu artyście – Charlesowi Aznavourowi. W roli Aznavoura rewelacyjny Jules Grison, znany ze spektaklu Paris! The Show.

Widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w 2018 roku. Premierowy spektakl przygotowany przez Gila Marsalle – twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu.

Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na pięć części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grisona, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku.

Dopracowana scenografia The Aznavour Tribute jest wzbogacona niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale również gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu pięcioosobowy zespół.

Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczyć spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykła przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na trzech kontynentach!”

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.