7 legend Krakowa Smok opowiada

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kolejna przygoda ze Smokiem Obibokiem i jego wiernym przyjacielem Jaśkiem Melepetką. Nasza opowieść rozpoczyna się odnalezieniem Starego Młynka, który był zakopany przy ul. Szewskiej niedaleko domu Skuby. Bohaterowie postanawiają uruchomić znalezisko i to daje początek tej niesamowitej historii.

Smok opowiada legendę Smoka Wawelskiego, który jest jego dalekim krewnym, a także przybliża słuchaczom postać doktora Jana Twardowskiego, największego krakowskiego maga. W tej historii pojawią się również postacie Lajkonika i Flisaka, Zaczarowane Gołebie, legendy o Dwóch Wieżach i Hejnale, o Krzysztoforach, diable i kogucie w jednym bucie.

Wszystko to jest opowiedziane w barwny i radosny sposób przy aktywnym udziale najmłodszej publiczności.

A jakie to historie, o czym opowiadają, co je łączyło, kto był dobrym a kto złym bohaterem, kto kogo pokonał i jakim sposobem? Co jest ważniejsze - siła fizyczna czy umiejętności magiczne, czy może umysłem lepiej pokonać zło i stać się bohaterem na wieki? To wszystko przeżyjecie przybywając na nasze, już legendarne przedstawienie.

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy.

udostępnij

więcej

  • 2279955692309647
  • 570 252 555
  • Bilety dla dzieci i dorosłych po 20 zł, dzieci poniżej 2 lat mają wstęp darmowy.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.