Grażyna Łobaszewska: Największe przeboje w Teatrze Variété

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 17 grudnia 2020, 20:00

KONCERT PRZEŁOŻONY Z 12 MARCA NA 17 GRUDNIA

„Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem funkcjonowania instytucji kultury-teatrów, oper, filharmonii, muzeów i kin, uprzejmie informujemy, że planowany na dzień 12 marca 2020 koncert Grażyny Łobaszwskiej w krakowskim Teatrze Variete zostaje przeniesiony na jesień. Koncert odbędzie się w pierwszym możliwym terminie, jaki zostanie ustalony z Artystką i Teatrem. Oczywiście WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!! Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data koncertu, bilety będzie można zwracać w punktach zakupu”.

-----

„Koncert Grażyny Łobaszewskiej w Krakowie będzie wyjątkowym przeglądem wszystkich artystycznych dokonań artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy Ajagore.

W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów, takich jak: Brzydcy, Gdybyś, czy Czas nas uczy pogody. Pojawią się też mniej popularne i rzadziej grywane kawałki. Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne, a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza.

Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80. rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – Przepływamy i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka Sklejam się”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.