Myslovitz w Fortach Kleparz

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 8 marca 2020, 19:00

Myslovitz to zespół, który wywarł ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. Ukształtowany, dojrzały, a zarazem energetyczny i świeży. Z klasą i stylem nie do podrobienia. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, z zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizować – wystarczy muzyka i teksty. I świetna prezencja sceniczna!

Do inspiracji nimi przyznaje się wielu młodych, polskich artystów, m.in. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski czy Justyna Święs.

Grali i grają na całym świecie, m.in. na trasach koncertowych z Iggym Popem i z Simple Minds. 20 .rocznicę debiutu fonograficznego obchodzili na jednym z największych festiwali amerykańskich: Beale Street Music Festiwal w Memphis. Zdobyli co było do zdobycia, dzisiaj po prostu cieszą się koncertami, tym że mogą wciąż dla Was grać.

Od 2019 r. wokalistą Myslovitz jest Mateusz Parzymięso – artysta obdarzony intrygującą barwą głosu i wyjątkową wrażliwością, o czym będzie można się przekonać już 8 marca”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.