„Gorący temat” przedpremierowo w MOS

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 stycznia 2020, 19:00

Kino Pod Baranami do programowanej przez nas sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki na przedpremierowy pokaz niezwykle aktualnego filmu „Gorący temat”, przedstawiającego kulisy jednego z wydarzeń leżących u podstaw ruchu #MeToo.

Na ekranie trzy wielkie gwiazdy: Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron. „Gorący temat” to oparta na faktach historia trzech kobiet, na różnych etapach zawodowej kariery, które jednoczą siły by stanąć w szranki z niesławnym Rogerem Ailesem, szefem potężnej stacji telewizyjnej The Fox News, znanym z nadużywania władzy wobec swoich pracownic. Nakręcony przez Jaya Roacha („Trumbo”, „Zmiana w grze”) i napisany przez nagrodzonego Oscarem scenarzystę Charlesa Randolpha (Miłość i inne używki, Big Short) „Gorący temat”, w zaskakująco lekkiej formie opowiada o mrocznych kulisach amerykańskich mediów – swobodnym podejściu do faktów, fake newsach, manipulacji oraz skandalach, będących najskuteczniejszym narzędziem przykuwania widzów do telewizorów. Jest także prawdziwym popisem aktorskich talentów Nicole Kidman, Margot Robbie oraz - ukrytej pod niezwykłą charakteryzacją - Charlize Theron.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.