Artur Rojek: Kundel

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Koncert przełożony na 7 maja 2021!

„Decyzją Prezesa Rady Ministrów z dniem 28 grudnia 2020 roku teren naszego kraju został objęty »kwarantanną narodową«, co skutkuje ograniczeniami uniemożliwiającymi organizację koncertów.

W związku z ogłoszeniem, iż obecne ograniczenia potrwają co najmniej do 31 stycznia 2021, koncerty Artura Rojka w ramach trasy »Kundel« zaplanowane na 31 stycznia 2021 w Centrum Kongresowym ICE Kraków w Krakowie zostają przeniesione.

Nowy termin wydarzenia to 7 maja 2021 r.

Koncert w dniu 31 stycznia 2021 o godzinie 17.30 zmienia termin na 7 maja o godzinie 17.30.
Koncert w dniu 31 stycznia 2021 o godzinie 20.30 zmienia termin na 7 maja o godzinie 20.30.

Zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w koncertach w nowych terminach.

W przypadku chęci zwrotu biletu, prosimy o kontakt z obsługą eBilet pod adresem: ar@ebilet.pl".

---

Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym Kundel i rusza w trasę koncertową.

Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co sześć lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz.

Premiera albumu Kundel zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu. »Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej« – mówi Artur Rojek”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.