SuperScena Festival 2020

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 12 września 2020, 17:00

„Festiwale muzyczne to od zawsze wydarzenia, podczas których mamy szansę na żywo posłuchać muzycznych idoli, poznać inspirujących ludzi, ale przede wszystkim spędzić inaczej 24h albo i dłużej! 12 września w krakowskim klubie Kwadrat będzie miał początek nowy projekt – SuperScena Festival. SuperScena to swojego rodzaju odpowiedź na potrzeby poszukiwaczy interesujących, nieoczywistych połączeń lineupowych. To nie tylko muzyczny festiwal, to całe popołudnie i prawie cała noc wypełniona pięknymi dźwiękami!

Na pierwszej edycji SuperScena Festival zobaczymy: ZAMILSKA, Mery Spolsky, Rebeka, Syny, Wczasy oraz jeszcze jednego artystę, którego ogłosimy niebawem.

Pomysł powstania festiwalu narodził się od projektu SuperScena, w klubie Szpitalna 1, czyli cyklu małych koncertów nieoczywistych artystów, które cieszą się ogromną popularnością”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.