Spotkania z operą i nie tylko: Karnawał z operą

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 20 stycznia 2020, 18:00

Tradycyjnie w styczniu zapraszamy na koncert karnawałowy, w którym królować będą utwory z operetki, musicalu i pieśni utrzymane w radosnym karnawałowym nastroju. Solowe utwory i duety przeplatać będą na skrzypcach Ania i Paweł Wójtowiczowie.

Tym koncertem wkraczamy w szesnasty rok cyklu Spotkania z operą i nie tylko... i tradycyjnie częstujemy publiczność wypiekami z cukierni Państwa Dolińskich. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia o godz. 18.00 w Sali Kominkowej. Bilety w cenie 15 złotych dostępne na ekobilet.pl i w kasie Dworku.

W koncercie wystąpią:
Natalia Mańka-Mularczyk – sopran
Anna Wójtowicz i Paweł Wójtowicz – duet skrzypcowy
Kristina Kutnik – fortepian
Jan Migała – baryton, prowadzenie koncertu.

Przypominamy, że Spotkania z operą i nie tylko… to koncerty kierowane do miłośników opery, operetki i musicalu. Gwiazdami wieczoru byli m. in. Ewa Warta-Śmietana, Karin Wiktor-Kałucka, Bożena Zawiślak-Dolny, Renata Żełobowska-Orzechowska i Marta Poliszot. Gospodarzem spotkań jest solista Opery Krakowskiej – Jan Migała.

Koncerty odbywają się raz w miesiącu w poniedziałki o 18:00.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.