Me and That Man: New Tour, New Songs, Same Shit

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 kwietnia 2020, 19:00

„Po opublikowaniu świetnie przyjętego zarówno przez fanów, jak i krytyków debiutanckiego krążka Songs of Love and Death w 2017 roku, dowodzony przez lidera grupy Behemoth, Adama Nergala Darskiego, Me and That Man wraca w nowej postaci – a co najważniejsze – z nową muzyką! W kwietniu zespół rusza w polską trasę koncertową New Tour, New Songs, Same Shit 2020. Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć: Frank the Baptist, Mùlk oraz gość specjalny – Jørgen Munkeby z norweskiej formacji Shining.

Nowy album promuje singiel, któremu towarzyszy wyreżyserowany przez Romana Przylipiaka klip. W utworze gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Utwór nazywa się Run with the Devil, a ilustrujący go, zainspirowany niepowtarzalną atmosferą filmowych klasyków Quentina Tarantino, teledysk można zobaczyć poniżej.

Klip ukazuje perypetie uwolnionego z bagażnika samochodu Jørgena, który rozpoczyna swój »bieg z samym diabłem«, czyli z Nergalem. Od spotkania w ponurej uliczce, szaleńczej jazdy autostradą, aż do klubu, w którym zespół występuje przed rozentuzjazmowanym tłumem – to wszystko można zobaczyć w nowym teledysku Me and That Man. Oprócz tego spostrzegawczy widz będzie miał do czynienia z różnymi tajemniczymi wskazówkami, symbolami, ukrytym przekazem.

Tak mówi Nergal o Run with the Devil:

»To była świetna zabawa! Kiedy zacząłem planować klip do tego utworu, chciałem stworzyć coś więcej, niż zwykły teledysk – chciałem stworzyć film muzyczny, który rozpoczyna się w momencie, w którym przerwano Nightride. Ale nie bierzcie tego wszystkiego zbyt poważnie – przy pomocy pewnych metafor składamy do grobu naszą przeszłość, bo teraz nadchodzi czas na nowe. Ten klip to bardzo dobry sposób na przedstawienie kolejnego wcielenia M&TM… Ale co będzie dalej? Przygotujcie się na mnóstwo zajebistych rzeczy!«”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.