Ewa Błachnio & Muzikanty

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 26 marca 2020, 19:00

Wyjątkowy Koncert na rzecz krakowskiego Hospicjum dla dzieci "Alma Spei", na który zaprasza ambasador Hospicjum Ewa Błachnio oraz zespół Muzikanty.

Co powstanie, jeśli połączyć stand-up, piosenkę kabaretową i energetyczną osobowość sceniczną z trio grających na wszystkim, co im wpadnie w ręce muzyków? Ich Trzech, no i jeszcze Ona!
Ewa Błachnio & Muzikanty to prawdopodobnie jedyne tego typu zdarzenie na polskiej estradzie.
Wraz z zakończeniem działalności Kabaretu Limo, Ewa postanawia połączyć swoje doświadczenia kabaretowe, teatralne i wokalne w ponad godzinnym programie na pograniczu tych trzech światów.
Zabawne monologi z powodzeniem przeplata szalenie różnorodną warstwą muzyczną i właściwym sobie byciem "tu i teraz" z publicznością.

---

Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa (w latach 2000-2015 członkini kabaretu Limo) i dramatyczna (egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu przed komisją egzaminacyjną ZASP, styczeń 2014). Jako aktorka i asystentka reżysera współpracowała m.in. z gdyńską Sceną SAM i "sceną 21" Teatru Nowego w Krakowie. Obecnie związana z krakowskim teatrem "sztuka na wynos", Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach. Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą (m.in. występy stand-up'owe, kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie Muzikantów), ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na żywo). Na falach RMF FM współtworzyła cotygodniową audycję satyryczną Poliż temat, w TVP2 była częścią obsady cyklicznego programu improwizowanego I kto to mówi?. Śpiewa (m.in. gościnny udział w Projekcie Grechuta zespołu Plateau), tańczy (VI edycja Dancing with the Stars) i gra w hokeja (lewa skrzydłowa i członkini zarządu Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja).
A prywatnie? Dumna posiadaczka Harleya Davidsona! A jakże!

Muzikanty – autorski projekt teatralno-muzyczny, łączący w spektaklach muzykę na żywo, nowe technologie (live looping, projekcje, elementy mappingu scenicznego) i improwizowane uczestnictwo widzów.
Funkcjonując z powodzeniem w nurcie teatru ulicznego, równolegle występuje jako formacja muzyczna. W sposób raczej zabawny. Panowie mają we wspólnym dorobku siedem premier utrzymanych w konwencji teatru ulicznego, kilka widowisk sitespecific oraz Grand Prix na festiwalu… piosenki kabaretowej. Doliczyli się 17 krajów, w których występowali razem, kolejnych kilkunastu, w których osobno.

udostępnij

więcej

  • od 35 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.