Festiwal czekolady

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Uwaga!!! Festiwal Czekolady zostanie przesunięty na nowy termin. Lokalizacja nie ulegnie zmianie. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Festiwal Czekolady w Krakowie 21-22.03.2020 – Forum Wydarzeń

Kubkiem gorącej czekolady rozpoczniemy pierwszy dzień wiosny na Festiwalu Czekolady w Krakowie w Forum Wydarzeń w dniach 21-22 marca.

Manufaktury czekolady oraz producenci słodyczy z Polski i z zagranicy, produkty na światowym poziomie, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta odwiedzających festiwal. Mistrzowie komponowania smaków zaprezentują szeroką gamę  ręcznie robionych pralin, trufli, czekolad, figurek czekoladowych,  monoporcji, tart, ciast i ciasteczek. 
Magiczne aranżacje, atrakcyjny program oraz wielu znakomitych i kreatywnych mistrzów cukiernictwa. 

Do festiwalowej codzienności należeć będą warsztaty cukiernicze dla każdej grupy wiekowej, wprowadzające w świat czekolady od ziarenka do tabliczki. 

CZEKO KINO i niezwykle czekoladowe przeżycia w trakcie seansów dla dorosłych i animowanych bajek dla dzieci. 
Stałym elementem programu jest Konkurs Dekoracji Tortów i Małych Form dla miłośników cukiernictwa, w trakcie którego nasi goście zobaczą jadalne arcydzieła SZTUKI CUKIERNICZEJ.

Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w AKCJI SPOŁECZNEJ "Oddaj krew za kuferek słodyczy".

Niespodzianka dla wszystkich przed wejściem na wydarzenie!!!

Już nie możemy się was doczekać! 
Impreza zachwyca wszystkich niezależnie od wieku. 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.