Karaś/Rogucki w Studio

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 4 marca 2021, 19:00

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love 1996. Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu Bolesne strzały w serce. Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

Piotr Rogucki o utworze Bolesne strzały w serce:
»To piosenka, która zwraca się do Was z pytaniem, na ile jest możliwa miłość w świecie cybernetycznej gonitwy. Czy wrażenia, które odczytujemy, przebywając w sieci, są adekwatne do tych, które odczuwalibyśmy w realu. Jednocześnie jest to piosenka o tym, jak trudno się nasycić wirtualną sławą, a także o niepokojach, które odczuwamy kiedy ktoś przestaje interesować się nami w mediach społecznościowych«.

Kuba Karaś o powstaniu utworu i teledysku do Bolesnych strzałów w serce:
»Bolesne strzały w serce, jak większość utworów z debiutanckiego albumu duetu KARAŚ/ROGUCKI, powstała na wyjeździe do odosobnionego miejsca na wyspie Bornholm. Mogliśmy się skupić tylko na tworzeniu muzyki.
Co do klipu, to można go rozumieć jako odzwierciedlenie naszej relacji, próbujemy się uzupełniać, wymieniać pomysłami, by ostatecznie stworzyć spójny i ważny dla nas przekaz duetu KARAŚ/ROGUCKI«”.

Źródło: materiały organizatora

Wydarzenie przeniesione z 16 października 2020 roku, zakupione bilety zachowują ważność.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.