Forum Myśli i Sztuki – Decyzje! Decyzje!

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 11 stycznia 2020, 19:00

Forum Myśli i Sztuki to wieczór skupiony wokół różnorodnych tematów istotnych dla współczesnego człowieka (miłość, seks, religia, sprawiedliwość, rasizm itd.), prezentowanych z punktu widzenia sztuki, kultury, oraz towarzyszącej im myśli, w tym również myśli protestanckiej.
Wydarzenia Forum prezentują świeckie dzieła sztuki i badają je pod kątem pytania: czy chrześcijański światopogląd może mieć wkład w kwestii rozwiązania trudnego problemu wspomnianego przez przedstawione wytwory?
Mimo że Forum pragnie zachować chrześcijańską perspektywę, wydarzenia odbywają się w atmosferze pełnego zrozumienia, tolerancji i szacunku dla ateistów, sceptyków lub niechrześcijan.
W trakcie Forum organizatorzy zachęcają do bogatego dialogu między publicznością a artystami i mówcą, który będzie umożliwiony poprzez zbieranie zapytań podczas panelu dyskusyjnego.

Tegoroczny temat Forum to „Decyzje! Decyzje!", który zostanie omówiony z perspektywy światowej skali musicali, głównie z Broadwayu. Przewodniczyć artystom będzie Michelle Jennings, sopranistka, śpiewaczka operowa, solistka The McLean Orchestra oraz Filharmonii w Hudson Valley, Nowy Jork. Program uwzględni prezentację polskiej myśli protestanckiej w kontekście podejmowania decyzji, panel dyskusyjny z artystami, a na koniec – degustację win i serów.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.