DKF Kropka dla dzieci: Kraina szkła

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 14 grudnia 2019, 13:00

Spotkanie i projekcja filmu dla młodych recenzentów. Po seansie odbędzie się dyskusja, podczas której każdy maluch będzie mógł zostać krytykiem filmowym.

„Kraina szkła” (86 minut) reż. Jeppe Vig Find
Fantasy, Dubbing, Dania 2019, wyst.: Albert Rudbeck Lindhardt, Flora Ofelia Hofman Lindahl, Arien Takiar, Esben Dalgaard Andersen

13-letni Jas spędza samotny weekend na farmie. Wchodząc do stodoły znajduje tam ukrywające się: dziewczynę oraz starszą panią. Obie mają rozczochrane włosy a ubrania dziwne, brudne i wyglądające obco. Okazuje się, że obie istoty nie należą do rasy ludzi lecz elfów i są w trakcie ucieczki przed mrocznymi siłami ze swojego świata. Nawet nie wiedząc kiedy Jas zaczyna walkę o uratowanie uciekinierek przed złem, które za nimi podąża.

Film dla dzieci od 8 roku życia

DKF "Kropka" działa przy Kinie Studyjnym Sfinks od 1967 roku. Nasze propozycje skierowane są do wszystkich miłośników dobrego kina. Organizujemy repliki festiwali, spotkania z twórcami, a także przeglądy filmów fabularnych, animacji i dokumentów. W naszej ofercie znajdują się również pokazy etiud studenckich, filmy starych mistrzów i kino niezależne.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.