Świąteczne spotkanie z Nelą

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 14 grudnia 2019, 18:00

Cześć! Z okazji premiery mojej najnowszej książki "Nela w krainie orek" przyjadę do Krakowa na spotkanie autorskie. Będziemy rozmawiać o orkach, fantastycznych waleniach z kłami (których poszukiwałam podczas wypraw), fałszywej orce i niesamowitych rodzinnych zachowaniach waleni. Przejedziemy przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy! Opowiem też o mojej książce "Nela i kierunek Antarktyda" oraz innych przygodach, o które mnie spytacie :)
Podczas spotkania będzie można też zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales i zgłosić chęć zaproszenia do szkoły/przedszkola "Wielkiego Listu do Unii Europejskiej" (jest to wielka rola papieru z recyklingu), aby dzieci się na niej podpisały. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni... Można już zgłaszać szkoły i przedszkola na stronie www.you4planet.org
Mam nadzieję, że się spotkamy!!!!
Do zobaczenia!
Nela

- prezentacja - 18.00
- Podpisywanie książek i zdjęcia - po prezentacji od około 19.00
- Podpisywanie Wielkiego Listu do UE - po prezentacji od około 19.00
- Czy będą pieczątki do książek? Tak - będą pieczątki do wszystkich książek, można też przynosić książki z domu do podpisu i pieczątek.
- Czy będą "niewidzialne" pieczątki do książki ze skorpionem na okładce? Tak. Taką pieczątkę można będzie zobaczyć pod lampką UV.
- Czy będzie można kupić książki? Tak - w Empiku.
- Czy będzie można kupić koszulkę/flamaster ze światełkiem UV itp.? Niestety nie, ale można zamówić wcześniej na www.sklepfilmowy.pl
- Czy będą konkursy z nagrodami? Tak - trzeba pilnie słuchać prezentacji, bo po wystąpieniu będzie konkurs z pytaniami.
Czy będzie fajnie? Bardzo :)
ZAPRASZAMY!!!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.