Było sobie źycie

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Lekcja życia

Popularna francuska seria bajek dla dzieci Było sobie życie na teatralnych deskach? Takie rzeczy możliwe są tylko w Teatrze Nowym Proxima! Niewielu zapewne wie, że twórca kultowego serialu nadawanego od 1987 roku przez stację France 3, francuski producent, scenarzysta i karykaturzysta Albert Barillé urodził się w Warszawie. Teraz za sprawą krakowskiego spektaklu w reżyserii Piotra Siekluckiego zarówno mali, jak i dorośli widzowie poznają tajemnice ludzkiego ciała! Naszym przewodnikiem będzie ekscentryczny profesor – w tej roli doskonały Tomasz Schimscheiner. W oparach groteskowej atmosfery zobaczymy wojnę białych krwinek z wirusami, spotkamy humorzaste hormony i zmierzymy się z opryskliwymi grzybami i bakteriami. Skąd bierze się katar? Dlaczego się czerwienimy? Co sprawia, że odróżniamy smaki? Jak działają jelita? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 7 grudnia. (Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

Reżyseria: Piotr Sieklucki
Tekst: Piotr Sieklucki / Tomasz Kireńczuk
Występują: Joanna Falkowska, Marta Saciuk-Sędzielarz, Tomasz Schimscheiner, Michał Misza Czorny, Marek Bula, Konrad Stein, Piotr Zwolski, Piotr Sieklucki, Artur Świetny. Charakteryzacja: Artur Świetny, Kaja Jałoza.
Muzyka: Paweł Harańczyk
Scenografia: Łukasz Błażejewski
Światło: Wojciech Kiwacz
Dźwięk: Tadeusz Sawka
Choreografia: Karol Miękina

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.