Żyj z pasją! Tworzenie bomb nasiennych z Dominiką Krzych i Kasią Basiewicz

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 24 listopada 2019, 17:00

Dynia pod oknem, cukinia na podwórku – lokalne warzywniki to w europejskich metropoliach coraz częściej spotykany element krajobrazu. Czy modę na uprawianie warzyw w przyblokowych ogródkach uda się zaszczepić na polskim gruncie? O swoich doświadczeniach opowiedzą Dominika Krzych i Kasia Basiewicz twórczynie Inspektów – pierwszego w Polsce portalu o miejskim ogrodnictwie, które na podwórku kamienicy w Podgórzu urządziły warzywny ogród. Spotkanie połączone będzie z warsztatami, podczas których przygotujemy bomby nasienne, które pozwolą zazielenić na wiosnę niezagospodarowane tereny w naszej okolicy.

Rozmowę poprowadzi Sylwia Kawalerowicz redaktorka książki „Żyj z pasją. 13 inspiracji jak ciekawie spędzić czas wolny” – spotkanie związane jest z premierą publikacji. To pozycja dla tych, którzy poszukują inspiracji. Prezentuje portrety osób, które odnalazły w życiu mniej lub bardziej nietypową pasję. Bohaterowie opowiadają o tym, jak realizują swoje pasje i udzielają praktycznych porad jak w danej dziedzinie postawić pierwsze kroki.

Liczba miejsc jest ograniczona, na wydarzenie obowiązują zapisy przez goingapp.pl lub aplikację Going.

udostępnij

więcej

  • empikcom
  • 22 462 72 50
  • Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona, na wydarzenie obowiązują zapisy przez goingapp.pl lub aplikację Going.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.