Do Betlejem – multimedialne oratorium na Boże Narodzenie

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Filharmonia Futura zaprasza świątecznie na widowisko Do Betlejem - multimedialne oratorium na Boże Narodzenie.

Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy (krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora), wyjątkowi wykonawcy: Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Michał Gasz, Orkiestra Filharmonii Futura oraz Chór Con Fuoco AGH i Chór Fermata z Zielonek sprawiają, że Do Betlejem to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus.
Propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!

Czas trwania: 90 min.
Muzyka, scenariusz, reżyseria: Mikołaj Blajda

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.