Bad Karma Boy w Cyrkach

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 27 listopada 2019, 20:00

„Minimalistyczna gitara, psychodeliczne klawisze, dźwiękowe plamy, motoryczne bębny, złożone aranżacje, eteryczne wokale. To wszystko składa się na muzykę Bad Karma Boy z Bratysławy. Dodajmy do tego kapitalne melodie wyśpiewane w rodzimym, słowackim języku i otrzymamy coś nader oryginalnego. A w gąszczu setek podobnych do siebie zespołów to oryginalność jest przecież w cenie!

Krytycy porównują ich do tak różnych artystów, jak Radiohead, Air czy Bat for Lashes. My nie porównujemy do nikogo… Nadmieńmy za to, że Bad Karma Boy nagrali od 2012 roku trzy długogrające płyty (wszystkie nakładem Slnko Records) oraz wystąpili na wszystkich liczących się festiwalach w Słowacji i w Czechach, jak Pohoda Festival czy Colours of Ostrava, pojawili się też na międzynarodowych showcase’ach (Tallinn Music Week, Waves Vienna, Festival A l'Est du Nouveau).

Jak dotąd w Polsce wystąpili tylko raz – w Warszawie. Teraz czas to zmienić i przyjadą do nas na cztery koncerty! Pierwszy z nich odbędzie się w Krakowie w Cyrkach, Wpadnijcie koniecznie:-)”

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.