Legenda Yggdrasil - Leśna Przygoda

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zmysły w Lesie oraz TYR Hird przedstawiają Legendę Yggrasil – epicką Leśną Przygodę o magii, zdradzie i końcu świata. Dołącz do nas w Andrzejki i stań się legendą świata Wikingów!

Dzisiejszego poranka wstało krwawe słońce. Walkiria Mist odczytała to jako złą wróżbę. W takim dniu mogło zdarzyć się wszystko... włącznie z końcem świata. Tym większą ostrożność należało zachować podczas leśnego patrolu. Mist w pośpiechu zebrała leżącą obok posłania włócznię i ruszyła w drogę.

Uszła zaledwie kilkaset metrów, gdy zobaczyła pierwszy znak tego, co się miało wydarzyć. Pod drzewem, pod którym trenowała poprzedniego dnia, pojawił się szkielet. Zupełnie jakby leżał tam od setek lat. Obok zaś, w zakrwawionym mieszku, znalazła dziwną wiadomość...

Wtedy to właśnie spotkała ją grupa wędrowców przemierzających las. Wędrowców - jak się miało okazać - kluczowych dla dalszych losów całego znanego nam świata...

Leśna Przygoda to fabularne spotkanie, podczas którego uczestnicy, zanurzeni po uszy w nastrojowym temacie, wykonują zadania prowadzące do osiągnięcia określonego w scenariuszu celu. Scenerią każdej przygody jest las - naturalne środowisko, łono przyrody.

Jednak ta przygoda będzie WYJĄTKOWA.

Oprócz storytellingu, rekwizytów i lasu samego w sobie, klimat Przygody będą współtworzyć aktorzy z grupy TYR Hird, zajmującej się rekonstrukcją życia codziennego średniowiecznych ludów skandynawskich. Przyodziani w repliki autentycznych strojów Wikingów oraz wyposażeni w broń z tamtych czasów, odegrają role kluczowych postaci występujących w Przygodzie. Nie chcemy Wam zdradzać wszystkich szczegółów, ale jedno możemy obiecać... Będzie ogień!

Jednak jak zwykle w centrum wydarzeń będziecie Wy - uczestnicy! Będziecie musieli zmierzyć się z szeregiem zadań wymagających skupienia, sprytu, odwagi i szybkości. Tylko tak będziecie w stanie przekonać do współpracy postaci z nordyckich legend i ocalić świat przed Ragnarokiem - zmierzchem bogów!

Dzieci w wieku od 10 do 16 lat w dwóch grupach wiekowych:

 • 30 listopada (sobota), godz. 9:30 - 12:30 - dzieci od 10 do 13 lat
 • 30 listopada (sobota), godz. 13:30 - 16:30 - młodzież od 14 do 16 lat

Miejsce spotkania: Lasy Tynieckie - najprawdopodobniej zaczniemy z przystanku "Bagienna". Potwierdzimy to ok. 21 listopada.

 • W cenie:
 • 3 godziny niezapomnianych przeżyć na przecięciu zabawy w lesie, teatru i LARPu.
 • Unikalny scenariusz bazujący na wierzeniach i legendach Wikingów (ale niektóre motywy możecie kojarzyć np. z Avengersów!), z dodatkowym smaczkiem andrzejkowym.
 • Udział aktorów, którzy zbudują taki klimat, że zatrzęsie się ziemia.
 • Rekwizyty, m.in. stroje aktorów, broń, tarcze i włócznia wyglądające identycznie jak te, które były używane przez Wikingów 1000 lat temu.
 • Kilka zadań na spryt, spostrzegawczość, odwagę i... siłę przekonywania ;)
 • Efekty specjalne... no nie możemy Wam powiedzieć, jakie, żeby Wam nie zepsuć zabawy :P
 • Opiekę i czujne oko, jakie przez całą Przygodę będzie miała na Was walkiria Dorota :)
 • Nieziemską satysfakcję, jaką da Wam pokonanie wszystkich przeszkód i realizacja finałowego zadania,
 • Pamiątkowe zdjęcia.

 

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.