Sen Nocy Leśnej 2

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 15 listopada 2019, 20:00

Spacer Pełen Przygód, czyli leśna podróż do lasu… nocą. Jakie odsłoni przed nami oblicze? Ciche, uśpione… a może tajemnicze, fascynujące i pełne życia?

Noc to dla lasu niezwykła pora – to właśnie wtedy możemy usłyszeć dźwięki otaczającej nas przyrody w ich pełnej intensywności. Wsłuchajmy się w nie i pozwólmy się im poprowadzić, a przeżyjemy niezwykłe, niespodziewane przygody!

Będzie to rodzinna wyprawa inna niż wszystkie. Dowiemy się, kto budzi się dopiero o zmroku, kto należy do Nocnej Straży, a kto jest Bezszelestnym Łowcą. Po drodze czeka na nas kilka zadań, dzięki którym sprawdzimy, jak zwierzęta radzą sobie w ciemności… bądź co bądź, my będziemy właśnie w takiej sytuacji!

Czy nocą w lesie na pewno będzie bezpiecznie? Z całą pewnością! Dwie doświadczone prowadzące gwarantują, że nic złego się Wam nie przydarzy. Najgorsze, co Wam grozi, to że zamienicie się w… słuch ;)

W cenie:

  • 2 godziny unikalnego doświadczenia: przebywania w otoczeniu nocnej przyrody urozmaiconego zadaniami, które pozwolą nam na chwilę stać się jej częścią!
  • Koordynacja spaceru oraz zapewnienie bezpieczeństwa przez aż dwie prowadzące: doświadczonego edukatora przyrodniczo-leśnego oraz obeznaną w nocnych obyczajach lasu byłą harcerkę!
  • Nasłuchiwanie sów!
  • Nocne opowieści i ciekawostki z życia nocnych zwierząt!
  • Oglądanie leśnych eksponatów piór i modeli jaj!
  • Zapewniamy kompletny sprzęt potrzebny do odbycia spaceru (w tym latarki) oraz nocny poczęstunek!

Zapraszamy osoby dorosłe, rodziców z dziećmi od 7 lat. Przez cały czas trwania spaceru dzieci pozostają pod opieką rodziców!

Spacer rozpoczniemy przy alei Jerzego Waszyngtona, w pobliżu Kopca Kościuszki.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.