Czytanie przy ekranie

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Zostały odwołane wszystkie pokazy repertuarowe i wydarzenia filmowe w Kinie Kijów od 11 marca do odwołania.

„Czytanie przy eKranie” to nie tylko zabawa połączona z obejrzeniem bajki w kinie, to przede wszystkim nauczanie dzieci sposobu zachowania w miejscu publicznym, pracy w grupie i samodzielności. To także przy okazji czas wolny dla rodziców oraz dostępna cenowo oferta biletowa. Już godzinę przed rozpoczęciem seansu filmowego kino jest otwarte i czeka na dzieci wraz z uśmiechniętymi animatorami, którzy przy stolikach proponują najmłodszym widzom wspólną zabawę, malowanie twarzy, kolorowanki, zagadki… W kinie jest też miejsce na zabawy ruchowe, a nawet jazdę na rowerze. Dzieci w każdym wieku są mile widziane, również te mało jeszcze zainteresowane czytaniem, a bardziej raczkowaniem przy ekranie. Dzieci uczą się zachowania w kinie, wiedzą, że trzeba kupić bilet, na sali zachowywać się cicho, wiedzą, że podczas seansu zgaśnie światło i nie boją się takich sytuacji.

W programie:

  • wspólne czytanie bajki
  • konkursy z nagrodami
  • pokaz najnowszego filmu dla dzieci
  • zabawy z animatorami ( malowanie, lepienie, budowanie itp. )
  • słodkie niespodzianki
  • konkursy z interaktywną krzyżówką

Kolejne terminy:
22.12.2019 Bond Michael „Paddington” + „Misiek i chiński skarb” (2019), reż. R. Finn, T. Maltby
12.01.2020 - „Urwis” (2019), reż. K.Johnson
09.02.2020 - Czytanie bajki na scenie Przy Ekranie, a zaraz potem film Gang zwierzaków
22.03.2020
19.04.2020
10.05.2020
21.06.2020

Tytuły bajek będą zamieszczane w aktualnym repertuarze kina Kijów.Centrum.

Zaproszenie upoważnia dziecko do bezpłatnego wejścia na pokaz z cyklu Czytanie przy ekranie. Zaproszenie należy wymienić w kasie kina na bezpłatny bilet. Zaproszenie jest ważne tylko z innym biletem zakupionym przez opiekuna na ten sam seans z cyklu Czytanie przy ekranie zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pokazy odbywają się w wybrane soboty lub niedziele o godzinie 10.00. Promocje nie łączą się.

 

udostępnij

więcej

  • www.kijow.pl
  • Dziecko wchodzi bezpłatnie na bilet zakupiony przez rodzica.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.