Dam Ci nauczkę! Spotkania dla dzieci o nauce: Psy

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 listopada 2019, 12:00

Dam Ci nauczkę! – spotkania dla dzieci o nauce. Gościem Ewy Stanek-Misiąg będzie geografka i podróżniczka, Diana Konował a inspiracją „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich.

Psy i ich zachowanie - spotkanie z Andrzejem Kłosińskim,behawiorystą zwierząt i pewnym czworonogiem. Spotkanie i rozmowa o istotach bliskich sercu wielu z nas - o psach. Pan Andrzej Kłosiński, behawiorysta zwierzęcy i magister psychologii zna ich zachowania, zwyczaje i słabości i nam o nich opowie. Pan Andrzej prowadził szkolenia dla ponad 300 wolontariuszy, pracowników, kierowników schronisk oraz osób prowadzących domy tymczasowe dla psów i kotów w całej Polsce. Bierze udział w akcjach i programach adopcyjnych (m.in. ambasador ogólnopolskiego programu odpowiedzialnej adopcji Adopciaki). Mieszka pod jednym dachem z trzema adoptowanymi psami i czterema kotami. Współprowadzący program „Klinika zdrowego chomika” w Radio Kraków (2011-2017), ekspert i komentator wydarzeń związanych ze zwierzętami w programach telewizyjnych i radiowych (TVN24, Polsat, TVP1, TVP2, PR Trójka, PR Program 1, RDC).

Prowadzenie – Ewa Stanek-Misiąg
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Krakowskie księgarnie na medal realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

***
Na nowy cykl spotkań - dla dzieci starszych (klasy 1-3) - wokół książek traktujących o zagadnieniach z dziedzin nauki: astronomii, neurobiologii, zoologii, psychologii, muzyki i innych. Spotkania będzie moderowała dziennikarka i miłośniczka książek, Ewa Stanek-Misiąg a jej gośćmi będą eksperci w danych dziedzinach: naukowcy, artyści, badacze.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.